Osztályok névsora

9. nyelvi előkészítős osztály

(kép: feltöltés alatt)

Osztályfőnök: Jakus Judit

Csernó Rebeka Réka, Erdélyi Csenge, Erdőháti Károly,  Érsek Soma, Fekete Réka, Füstös Flórián, Hadjipetrou Emma Zoé, Ihász Bálint, Izer Balázs, Kalkman Julien, Kántor Csenge Virág, Kéri Kincső, Korbély Alex Benedek, Maár Csenge, Nagy Réka Borbála, Nagy Zsófia, Nyikos Borbála, Pinke Viktória, Puporka Márkó Dominik,  Répásy Lili Szonja, Schneider Zsófia Anna, Szabó Noémi, Szanyó Szonja Zita, Tihanyi Kende, Tóth Kálmán Csongor, Üveges Olivér, Vincze Laura, Fraller Benedek

9. osztály

wblapra

Osztályfőnök: Berta József

Beke Áron, Fehér Illés Máté, Fodor Ármin Balázs, Fodor Titanilla Éva, Kántor Dénes, Kató Lilla Julianna, Keresztes Kende, Kilvinger Anna, Kossa Boldizsár, Kovács Levente András, Kozma Zsófia Katalin, Kuthy Eszter, Lantos Gyula Attila, László Elvira, Lóderer Dorka Etelka, Nagy Orsolya, Nedvig Balambér, Nirsch Kincső, Nyiredi Nándor Kolos, Pongrácz Magdolna, Sahraoui Sarah, Sarf Luca, Szabó Álmos Szabolcs,Szabó Kristóf, Szatmári Blanka, Szunyogh Klaudia, Tündik Marcell Csongor, Varju Janka, Vincze Zsombor

 

10. osztály

FB_IMG_15076438808375000

Osztályfőnök: Fehérné Kancz Marianna

Benkő Máté Zsolt, Bihary Gábor Erik, Dékmár Kata, Holl Nóra, Kapocs Ádám, Keresztes-Nagy Hanna, Klock Virág, Kovács Gergő Márk, Kovács Viktória, Kudar Zsolt Zsigmond, Major Máté István, Martényi Bíborka, Nagy Kristóf, Németh Szabolcs, Papp Levedi Bendegúz, Pékh Sarolt, Törköly Benjamin Márk, Varjú Dóra Ágnes, Tóth Bernadetta

11. osztály

16904790_395514490805926_7028390207055611699_o

Osztályfőnök: Józsa Balázs

Ádám Balázs Magor, Bartal Kinga, Bense Dániel, Borgulya János Márk, Csomor Csilla Mária, Dénes Kamilla, Fehér Ambrus Keve, Iker Franciska, Kálmán Piroska Réka, Kertész Máté István, Kossa Benedek, Lantos Panna, Lendvei Hanna, Lóderer Soma Tamás, Mede Zea Lorina, Nedvig Boldizsár Álmos, Orgován Dóra, Pékh Mátyás, Pihokker Judit, Rádi Eszter Orsolya, Schneider Kincső Anna, Stohl Blanka, Tihanyi Virág, Varga Vivien, Vikukel Máté, Vincze Balázs, Zöld Csengele

12. osztály

IMG_1618

Osztályfőnök: Szilasy György

Balázs Bence, Csizmazia Benedek, Dékmár Fanni, Ember Máté Bálint, Fericsán Márk, Garamvölgyi Bence, Horváth Csanád, Lakat Edina, Pap Teodóra, Papp Krisztina, Pál Krisztián, Pékh Gyula Benedek, Posta Blanka, Steiner Dorina Rebeka Szatmári Boróka, Trautmann Dorka, Valach Dominik Gábor, Varga Zsuzsanna, Vizes Evelin